22. Junácký oddíl „Hraničáři”

„Obyčejný lukostřelec cvičí dokud nestřílí dobře. Hraničář cvičí, dokud nikdy nevystřelí špatně.”

HHrrrVoda

Fotky sjou v albu na rajčeti. Moc jich není, proto, kdo jste ještě fotili, a chcete se podělit, tak pošletesvoje fotky třeba přes www.uschovna.cz na adresu mroz@22oddil.cz a ja je tam přidám.

Pro Budějcký:

Sraz: v sobotu 18.5.2019 v 7:45 na vlakáči

Návrat: v neděli 19.5.2019 v 17:22 na vlakáč

Pro Jeníkovské upřesní sraz i návrat Soky na schůzce

Cena:

350Kč jako záloha na loď, vodácké vybavení a přepravu lodí mezi startem a cílem. Tu budu vybírat ve středu 15-5-2019 v 18:00 po oddíllové schůzce v ČB. V jeníkově vybere Soky též ve středu. Teprve zaplacením zálohy je vaše přihlášení definitivní!

+ v sobotu s sebou 130Kč na dopravu, přepravu bagáže na tábořiště a společnou večeři (skauti co pojedou společně vlakem). Kdo pojede jinak než vlakem se s rodiči domluvím po telefonu, nebo mailem. Ti pak budou platit jen na společnou večeři a přepravu bagáže = 100Kč.

Jídlo: společná zálesácká bramboračka na sobotní večeři. Ostatní individuálně = oběd na sobotu a neděli plus buchta třeba na snídani. Společnej čaj na snídani uvačíme.

Vybavení: Velká polní a určitě jedno oblečení na vodu včetně bot (starý tenisky nebo sandále. Ne holínky!)

Skauti budou spát pod širákem nebo pod plachtama podle aktuálního počasí. Ti co s sebou budou mít rodiče, tak dle vlastního uvážení širák/stan. Pokud někdo nemá (stan, širák má každej), tak si řekneme ve středu po schůzce při vybírání zálohy. 

Spolu s loděma nám půjčovna přepraví z Veselí do Stráže 27 človíčků. Jede nás podle přihlášení 43. Pro jeníkovské bude tedy výhodnější přijet rovnou na start do Stráže nad Nežárkou (neb pojedou stejně pravděpodobně auty a maj to tak o kousek kratší) Ve Stráži bychom se měli sejít v 10:00. Kde to ví Fofík. Z Budějc pojede Old Kiwi vozem. Auto si pak nechá v půjčovně a v neděli dopraví řidiče Jeníkovskejch k jejich autům do Stráže.  

Přes den nás čeká nádherná řeka a několik hříček pro pestřejší den. Večer pak táboření a velká výzva o zálesáckou bramboračku. Kdopak ji uvaří zálesáčtější? Skauti nebo rodiče? Že je to jasný? Jak komu. Ono se ukáže ;-)

Počasí bude nejlepší možný a nálada 1A.

Těším se na vás vodáci!

Mrož

pokud je něco nejasnýho, tak pište: mroz@22oddil.cz


Datum: 13.5.2019, Autor: Mrož

„Vždy odpouštějme svým nepřátelům, nic je nedokáže víc rozzuřit.“ Oscar Wilde