Naše vlčata umí pořádně vzít za práci!!

Naše vlčata umí pořádně vzít za práci!!Hromadu dřeva, kterou vidíte za vlčaty...dnešní výsledek půlhodinové práce. Skauti a roveři poté ještě přispěli i svých dílem práce a je z toho pořádná hromada :)

O naší skautské činnosti

Na tomto odkazu http://www.jihoceskatelevize.cz/videoarchiv/ (4.3.2013) je od 12min krátké shrnutí naší činnosti. Zabrané oddíly jsou 5. a 11. oddíl. Zábery z rozhovoru jsou z naší klubovny. 

Výprava do Novohradských hor 22. - 24. března

Napsal Tygr

Výprava do Novohradských hor 22. - 24. březnaMauglí byl unešen! Šér Chán se rozhodl vzít si to, co podle něj náleží pouze jemu... Je jen na vás, vlčatech, aby jste se vydali do džungle zachránit svého bratra. Jako smečka budete muset držet pohromadě - samotné vlče nemá moc šancí přežít. Avšak na své pouti jistě potkáte spoustu přátel, kteří vám rádi pomohou.

Foto z výpravy ke Dni zamyšlení

http://vaveha.rajce.idnes.cz/Den_zamysleni_23.2.2013

Rysí posezení s pizzou

přijďte si posedět a upéct si vlastní pizzu Wink

pojďte si upéct vlastní pizzu. v sobotu 16.2.2013 v 11:00 sraz na Valše a upečeme si vlastní pizzu. Sebou si vemte 40,- půjdeme nakoupit a vrhnem se na to. konec setkání bude v 15:00

potřebné dotazy zodpoví m já :-) 

 

s pozdravem

Taťka 

Středisková výprava 22.2.2013

Středisková výprava 22.2.2013Jednodenní výlet pro všechny oddíly z našeho střediska, kterého se zúčastní i ten náš...    

Jednodenní výlet pro všechny oddíly z našeho střediska, kterého se zúčastní i ten náš.

Kdy: sraz je v sobotu 23.2.2013 v 9:40 na vlakovém nádraží v Českých Budějovicích, rozchod v sobotu v 18:00 tamtéž

Co s sebou: 50 Kč, jídlo a pití na celý den (případně špekáček na opečení), zápisník, tužku, uzlovačku, KPZ, šátek, pláštěnku, dobré boty, teplé oblečení, čepici a rukavice

S vlčaty půjde Antonín "Soky" Sokol, se skauty Jan "Taťka" Vodička. Na přípravě se podílí i ostatní roveři z našeho oddílu.

Petr "Peli" Pelikán

10. 2. Bude jednodenka pro vlčata

Napsal Sedící vlk

10. 2. Bude jednodenka pro vlčataJelikož nebudou schůzky oddílu během jarních prázdnin, rozhodli jsme se udělat dopolední výlet v neděli 10. 2. do okolí Českých Budějovic. Jsou zvána všechna vlčata a pokud by se chtěli přidat i skauti, tak budou vítáni.  Těším se na vás, Váš Akéla (čtěte dále...)

Z výpravy na tábořiště

Video, které vypovídá snad vše o tom, jaká výprava byla...

http://www.youtube.com/watch?v=UA7kZmxszEw

Odpolední výlet na nové tábořiště

Odpolední výlet na nové tábořištěNazdar Junáci,  páteční odjezd z autobusového nádraží ve 14:50 z nástupiště č. 3. (Sraz je 5min před odjezdem). Návrat ve tamtéž v 18:40. Výlet je určen pro skauty a pro rovery a rangers. Sebou pevnou obuv, teplé oblečení, 48Kč.

Bobování

Kdo můžete, tak si na úterní schůzku vemte prosím body, lopatu nebo sáňky.

Pravidelnost výprav našeho oddílu

Pravidelnost výprav našeho oddíluVedení oddílu se dohodlo, v rámci možnosti skautování všem, vyrážet vždy do měsíce na 2 výpravy. První bude jenodenní (nedělní výlet, při kterém můžeme poznávat naše město a jeho okolí) a druhou budou klasické víkendové výpravy. Termíny těchto akcí jsou a budou pravidelně doplňovány do našeho kaledáře, který je všem plně k dispozici.

Příští schůzka je oddílová!!

Příští schůzka je oddílová!!Začínáme v16h - celý oddíl!! Schůzkou si ukážeme jak před rokem mohl vzniknout náš oddíl :)

Odpoledne deskových her

Odpoledne deskových her"Kolik her znáš, tolikrát jsi skautem"

SOBOTA 26.1. na Valše

Začátek: 14:00

Konec (organizovaného programu): 17:00

S sebou: něco na zub, něco k pití, 15Kč 

Vlčata v rámci oddílu má na starost Tygr. Tedy všechny zbytečné dotazy na něj...

Skauty má na starost Taťka.

Registrace pro rok 2013

Zdravím rodiče, které touto cestou chci oslovit :) Od střediska přišel pokyn k vybrání registračního poplatku - 400Kč pro rok 2013 (je v něm zahrnuto: pojištění dětí, skautské časopisy, poplatky za technický provoz kluboven...). Poprosil bych Vás, aby jste registraci donesli vedoucím, kteří ji musí vybrat nejpozději do 22.ledna 2013.

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |  


„Kdo se umí smát sám sobě, má právo smát se smát všemu ostatnímu, co mu k smíchu připadá.“ Jan Werich