Rozpis schůzek

Rozdělení schůzek je konečně tu. Pokud se vyskytnou jakékoliv nesrovnalosti, prosím volejte (721366450), nebo pište na mail.

 

Co se týče jmen v závorkách, jedná se o nováčky. Na většinu z nich mail

 mám, kromě Kuby, Lukáše, Tomáše a Kiliána (tam si nejsem jist správností).

 Pokud by jste věděli o koho jde a na někoho z rodičů těchto dětí měli mail,

prosím o přeposlání, odkázání na web, nebo zaslání příslušného mailu mně.

 
*Úterý (16:00 - 18:00, garant: Sova)*
Barna Ondřej (Svišť)
Bžoch Tomáš (Modroočko)
Černohorský Ondřej (Střelec)
Kolář David (Šejkspír)
Kurial Lukáš
Steringa Jan Jacob
Tomaško Jan (Zvládneme)
(Vojta)
(Martin)
(Kuba)


*Čtvrtek (16:00 - 18:00, garant: Tygr)*
Leština Matouš (Surikata)
Leština Šimon (Široko)
Sýkora Daniel (Hranostaj)
Hajdr Honzík
(Kilián)
(Lukáš)
(Tomáš)
(Ondra)

DŮLEŽITÉ: Budoucí schůzky, kontakty

Napsal Tygr

V úterý proběhla první schůzka a já myslím mohu říci, že i přesto, že ke konci trochu pršelo a já osobně nečekal tolik dětí, se celkem povedla. Nicméně to byla jen první schůzka a nás jich tento rok čeká mnoho. Prosím, čtěte dále.

První schůzky - ČTĚTE

Zdravím všechny Hraničáře! První schůzky se konají v úterý 10. září. Sraz na Valše, schůzka je společná a to od 16:00. Vlčata budou rozdělena na dvě družiny, jedna bude mít schůzky v úterý a jedna v den, na kterém se dohodneme. Proto také prosím rodiče vlčat, aby zjistili kdy jejich dítka mohou na schůzku a kdy ne (týká se úterka, středy a čtvrtka).  Omlouvám se za zmatky, již po třetí se tato zpráva upravuje, avšak konečně se již jedná o definitivní verzi.

Zahajovací akce nového skautského roku:

Skautská pouť se blíží! To je přesně ta akce, na které by jste neměli chybět. A bude se konat 7. září na Sokolském ostrově po celý den.

Budete moci omrknout jak to funguje v různých oddílech, vaše dítka si užijí spoustu zábavy na různých aktivitách a vůbec celkově bude jistě jak se bavit. Navíc na vás čeká pravé vesmírné dobrodružství!

událost na fb: https://www.facebook.com/events/616370691721610/?fref=ts

plakát: https://sphotos-b-vie.xx.fbcdn.net/hphotos-prn2/q71/s720x720/1170954_10201720624804431_1979017246_n.jpg

harmonogram: https://fbcdn-sphotos-c-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn1/q77/s720x720/1016070_10201791454295124_508840891_n.jpg

Informace pro skauty (sraz v pátek v 18h na Valše, kde budeme spát, zahrajeme pár her a popovídáme, jak jste se měli, rozchod je tamtéž v sobotu opět v 18h, jídlo si vemte prosím vlastní = doporučuji obložené chleby, budeme na pouti od rádna do odpoledne). Prosím skauty, kteří se chtějí zúčastnit této akce, aby mi napsali nejpozději do středy před poutí, že se přidají!!

Informace pro vlčata (mohou přijít pouze s doprovodem): program naleznete výšše, budu rád, když se uvidíme :)

Sedící vlk

Poděkování za letní tábor

Poděkování za letní táborChtěl bych touto cestou poděkovat všem, kteří se jakýmkoliv způsobm podíleli na našem skautském táboře. Děkuji! Sedící vlk

Přidány fotky z tábora do fotogalerie

Upozornění pro rodiče

Upozornění pro rodiče Chtěl bych dopředu varovat všechny rodiče, kterým nebyla poskytnuta informace o změně dopravního značení před Valchou. Již není možné zajet přímo k naše základně. Vůz můžete zaparkovat nejblíže na parkovišti směrem od sportovní haly k silnici.

Jak bude probíhat příjezd na tábor a návštěvní den; odjezd z tábora

Napsal Sedící vlk

Jak bude probíhat příjezd na tábor a návštěvní den; odjezd z táboraTyto informace jsou poslední, které na tento web vkládám. Veškeré další informace rád sdělím po telefonu (viz kontakty).

Seznam věcí na tábor + pošta na tábor

Sezam věcí na tábor byl aktualizován! Naleznete jej v Dokumentech (Tábor 2013 > Dokumenty)

Nové snímky ve fotogalerii

Ve fotogalerii jsou přidány nové (staré snímky) z minulého tábora. To jen abyste Hraničáři nezapomněli, co jsme vše prožili a připomenuli si ty krásné chvíle na letním 16ti denním táboře :) A už za 15 dnů budeme mít šanci si to zkusit znovu. Dovolím si zde napsat, že ten kdo nejede, o hodně přijde.

Informace k letnímu táboru

Zdravím všechny rodiče našich Hraničářů :) Abychom předešli jakýmkoliv nesrovnalostem v informacích ohledně příjezdu na tábor a tak podobně, dám úterý v posledním týdnu před táborem kompletní informace, jak to bude probíhat. Pokud by to nevyhovovalo, neváhejte mi zavolat a já se vynasnažím jak nejlépe dovedu Vám vše ozřejmit. Ať máte krásné slunné dny.

Co se dá stihnout za 4 hodiny práce

V naší fotogalerii přibylo několik snímků z tábořiště. Tak neváhejt ea podívaejte se na ně. Po tomto víkendu jich přibyde více.

Brigáda na tábořišti

Prosím rodiče, kteří chtějí jet tuto sobotu na tábořiště pomoci s přípravou terénu, dřeva...aby mi napsali zprávu (abychom případně zajistili potřebné nářadí). Zatím vím o dvou. S Taťkou tam jedeme ještě v úterní dopoledne vysekat pomocí křovinořezů porost - kdyby měl někdo čas a chuť se přidat, budeme moc rádi. Těším se na hezký den společně strávený v Osadě Havranů :) Místo setkání je v 48°51'33.285"N, 14°32'7.863"E (kdo nemáte GPS, tak stačí tyto souřadnice zadat do www.mapy.cz)

Sběr novin na tábor

Vyhlašujeme soutěž o nejlepšího sběrače novin (ne časopisů ani letáků). Budeme jimi podpalovat kamna a sušit vnitřky bot. Kdo bude nejúspěšnější, dostane sladkou odměnu :)

 | 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 |  


„Člověk, který nikdy neplakal nežil opravdový život!“ Jan Werich